Faaliyetlerimiz

Güç İstasyonları

Ekonomik büyüme enerji kaynaklarının yeterliliğinden etkilenir. Konvansiyonel enerjiden yenilenebilir enerjiye, yeni ve daha verimli enerji kaynaklarının hızlı gelişimi devam etmektedir.

Yağ & Gaz İstasyonları

Hızla büyüyen gaz ve yağ istasyonları için depolama tankları, geçiş hatları ve borulama sistemlerinin temin edilmesi üretiminden ve montajının yapılmasına kadarki süreçlerde yanınızdayız.

Kimyasal Tesisleri

Petrokimya sektörü için verimliliği optimize etmek, güvenliği en üst düzeye çıkarmak ve riskleri minimize etmek çok önemlidir. Bu aşamada gerekli fizibilitelerin çıkarılarak etkin bir süreç yönetimi bizim işimiz…

Otomotiv Tesisleri

Teknoloji ile birlikte üretim süreçleri de gelişiyor. Bu gelişmelere rağmen; hangi teknolojide, hangi üretim sürecinde olursa olsun; güvenlik, otomotiv endüstrisinin değişmeyen en önemli unsuru olmaya devam ediyor.

Çelik İşleme Tesisleri

Çelik işleme ve döküm tesislerinde normlara uygun üretim, arge ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla kurumsal yapının oluşturulması, hem sanayi hem de pazara güç katacak faaliyetleri içermelidir.

Atıksu Arıtma Tesisleri

Suyun geri dönüşümünün çok önemli olduğu günümüzde, atıksı arıtma sistemlerinin yapılması, montajı ve merkezi bir sistemle kontrol edilebilmesini sağlamak gelecek nesillerin güvenliğini teminatı olacaktır.

Basınçlı Ekipmanlar

Hemen hemen her alanda kendini gösteren pnömatik ekipmanların, kompresör ve basınçlı tanklarının, endüstriye hız kazandırmak ve ihtiyaçları kolayca çözebilmek gibi bir misyonu bulunmalıdır.

Üretim Tesisleri

Endüstriyel makine üreticileri, ürettikleri ekipmanların memnuniyeti konusunda özellikle ilk pazarlarda emin olmak durumdadırlar. Benzer şekilde, kullanıcılar da kendi ekipmanlarının yüksek verimliliğini garanti etmeliler.